Український фільм не показали публіці на кінофестивалі у Росії

*

В одному із кінотеатрів Анапи, де відбувається кінофестиваль країн СНГ та Балтії “Кіношок” не показали український мюзикл “Трубач”. Про це на своїй сторінці у Facebook написала російський кінокритик Ольга Галицька:

“Фільм-мюзикл “Трубач” – легкий, красивий, мелодійний, з прекрасними артистами Нонною Гришаєвою, Олексієм Горбуновим та талановитими, дуже природними, щирими і чарівними підлітками в головних ролях відмовилася показувати дирекція анапського кінотеатру. Тому що зробили його в Україні. Кіношок”.

 

Фільм покажуть лише для журі та учасників фестивалю, а традиційного показу для публіки не буде.

 

Зазначимо, що перед тим стало відомо, що українські кінематографісти відмовилися приїздити на фестиваль. Загалом у рамках фестивалю мають показати, окрім “Трубача”, “Плем’я” Мирослава  Слабошпицького, “Брати. Остання сповідь” Вікторії Трофименко.

 

Нагадаємо, що “Трубач”, фільм Анатолія Матешка, – призер кінофестивалю «Чілдренфест» (Київ, червень 2014).

 

Фільм розповідає про юного трубача дитячого естрадно-духового оркестру Миколая Шевченка. Він не тільки талановито грає, але і пише власну музику, привертаючи увагу всесвітньо відомого музиканта Юджина Гайсина, який гастролює в місті. Це абсолютно київська історія про суперництво двох дитячих оркестрів. Все, як у дорослих – кохання, інтриги, заздрість і, звичайно, добро, яке перемагає зло.

Zaxid.net