Як боротися з путінською пропагандою, розповіли у Нацраді з питань телебачення і радіомовлення

*

В України немає можливостей для створення своєї пропаганди, однак російське можна перекрити якісним українським продуктом.

Про це сьогодні, 26 вересня, під час прес-конференції розповів заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Григорій Шверк, інформує кореспондент «Погляду».

 

«У нас нема бажання відроджувати в нашій країні Росію і її методи ведення інформаційної війни, ми ж йдемо у Європу. Але навіть на спроби заборонити центральні російські канали ми отримали не дуже схвальні відгуки від світової спільноти та ОБСЄ, адже треба боротися за свободу слова», – наголошує Григорій Шверк.

Він додає, що Росія багато років витрачає чималі кошти на свою пропагандистку машину, однак в України зараз немає можливостей, щоби створити щось схоже.

 

«Ми повинні перекривати пропаганду якісним українським мовленням. Однак, ми все ж переконані, що окремі канали потрібно забороняти. Ми переглядаємо чи відповідають ті чи інші канали законодавству, якщо є підозра, то ми звертаємося до суду і вже вони вирішують чи їх забороняти», – підсумував заступник голови Національної ради.

 

Він переконаний, що українське іномовлення мовлення повинне поширюватися російською та англійською мовами, щоби доносити до глядачів та слухачів українське бачення проблем в країні.

Український погляд