Курков хронологічно описав дії окупантів проти корінного населення Криму

*Український російськомовний письменник та журналіст Андрій Курков поділився своїми роздумами щодо становища татар на півострові.

 

“Коротка і поки не повна історія відносин окупаційних властей до корінного населення Криму – кримських татар”. Пост під такою назвою Андрій Курков розмістив на своїй сторінці у Facebook.

 

Далі автор у хронологічному порядку подає усе, що відбувалось з представниками кримсько-татарського народу на півострові.

 

За даними автора публікації, все почалось 3 березня, коли викрали Решата Аметова, а закінчилось виселенням у вересні Меджлісу з будівлі Меджлісу.

 

Користувачі соціальної мережі уже почали коментувати публікацію та доповнювати “історію відносин” власними спостереженнями.

 

“Випалюють землю окупанти. Пам’ять не випалиш”, – прокоментував запис користувач Volodymyr Serdiuk.

 

“А це нікого в світі, крім України не хвилює? Захід так любить кричати про геноцид і голокост, що мимоволі з жахом починаєш чекати кривавого завершення діянь Путіна, щоб Європи розліпила сонні очі”, – написала під публікацією Інна Рогоза.

 

“18 вересня на трасі Сімферополь-Джанкой невідомі напали на директора Міжнародного фонду досліджень і підтримки корінних народів Криму Надира Бекірова, який їхав до Києва, щоб відбути на конференцію ООН про права корінних народів. Нападники забрали паспорт і втекли, що унеможливило поїздку”, – додав Юрий Белоусов.