Конкурс книжкових трейлерів проведуть у рамках Європейського дня мов

*

28 вересня в Києві святкуватимуть Європейський день мов. Організаторами культурної програми стали Британська Рада в Україні, Goethe-Institut в Україні, Іспанське посольство, Польський інститут у Києві, Французький інститут в Україні та Чеський центр у Києві.

 

У програмі заходу, який розпочнеться об 11:00, передбачається: пробні уроки іноземних мов для дітей та дорослих, письмові конкурси, покази короткометражних фільмів, презентації освітніх програм, конкурси, ігри, майстер-класи. Події Європейського дня мов відбуватимуться у приміщенні Британської Ради та Goethe-Institut за адресою вул.Волоська 12/4, а також у дворі НаУКМА.

 

Як зазначено на офіційному сайті Британської ради в Україні, «мета Європейського дня мов – привернути увагу аудиторії до мов, якими розмовляють у Європі, поширювати культурне та лінгвістичне різноманіття та заохочувати до вивчення мов протягом всього життя».

 

Також у програмі свята зазначено конкурс книжкових трейлерів − популярний різновид презентації того чи іншого твору самим автором або видавництвом, який користується неабиякою популярністю у світі.

Сultprostir