Брати Капранови “любитимуть українок” у мистецькому клубі “Обличчя”

*

23 вересня о 19.00 в креативному просторі “Часопис” в рамках Мистецького клубу “Обличчя” відбудеться зустріч із українськими письменниками Братами Капрановими, де вони презентують свою музичну програму “Любіть українок”. 

 

На глядачів-слухачів чекає музика у стилі кобза-реп: кобза-вальс, кобза-реггі, кобза-босанова… В програмі пісні на вірші сучасних поетів – секс-символа української літератури Дмитра Лазуткіна, підскарбія “Бу-Ба-Бу” Олександра Ірванця, інтернет-легенди Сергія Татчина, чарівної Марічки Бурмака, а також авторські пісні. Не оминули Брати вірші Кобзаря і його “Думи, мої думи” стали кобза-блюзом. 

 

“Свого часу ми за мотивом вірша Сосюри “Любіть Україну” ми написали вірш “Любіть українок”, він став інтернет-хітом дуже швидко. І сьогодні питання що таке Україна, хто такий українець стоїть дуже гостро. Коли українські чоловіки нарешті стали чоловіками, як ніколи актуальне гасло “Любіть українок!”, тому цю програму у стилі кобза-реп ми присвячуємо справжнім українським чоловікам та українським жінкам”, – розповідають Брати Капранови.

 

Місце проведення: вул. Льва Толстого, 3 (креативний простір “Часопис”). Участь безкоштовна.

Реєстрація на подію обов’язкова! Для цього, будь ласка, заповніть форму за лінком.

Друг Читача