Новостворений «Читацький батальйон» допомагатиме українським військовим

*

15 вересня у Львові презентували громадську ініціативу «Читацький батальйон». Це благодійна акція, метою якої є популяризація української книги та допомога українським солдатам.

 

Як розповіла співорганізатор ініціативи, депутат Львівської облради Оксана Юринець, книги будуть позначені спеціальними наліпками «Читацького батальйону». Кошти, вилучені за продаж книг, будуть скеровані на закупівлю спорядження, ліків, необхідних українським військовим.

 

До благодійної акції долучився і підприємець, директор видавництва «Апріорі» Юрій Николишин. Для цієї акції видавництво «Апріорі» надало літератури на понад один мільйон гривень.

 

Юрій Николишин розповів, що книги продаватимуть за цінами видавництва, без націнки, яка є в книжкових магазинах.

 

«Це наш громадянський обов’язок – усіма силами і можливостями допомагати своїй країні та армії в часи випробувань», – пояснив директор видавництва «Апріорі».

 

Взяти участь у благодійній акції і купити книгу можна, завітавши за адресою вул. Наливайка,5.

 

Як повідомляє спільнота «Читацький батальйон» в соцмережі Facebook, кількість точок продажу невдовзі значно збільшиться. У цій спільноті також публікуватимуть фінансові звіти з реалізації книжок та закупівлі спорядження для українських військових.

Zaxid.net