Українське «Плем’я» отримало Гран-прі у Мілані

*

14 вересня, на 19-му Міланському міжнародному кінофестивалі стрічку Мирослава Слабошпицького «Плем’я» визнано найкращою художньою роботою 2014 року. Журі вручило нагороду режисерові з формулюванням: «за фільм, який кидає виклик межам». Про це йдеться на сайті кінофестивалю MFF. Гран-прі також удостоїлась робота мексиканського режисера Рікардо Сільви «Navajazo».

Нагадаємо, 10 вересня, на прес-конференції допрем`єрного показу фільму «Плем’я», творча група заявила про наміри оскаржити рішення Українського Оскарівського комітету. 9-го вересня Український Оскарівський комітет, створений при Асоціації продюсерів України, обрав фільм «Поводир» режисера Олеся Саніна, який представлятиме Україну в 2014 році на премії «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук в номінації «Фільм іноземною мовою».

 

Творча група підготувала офіційного листа  до Оскарівського комітету України, Держкіно України та Міністерства культури з вимогою перегляду процедури відбору фільмів-номінантів на премію Американської кіноакадемії.

Фільм «Племя» придбало для показів більше 25 країн світу. Серед численних відзнак стрічки – 3 нагороди «Тижня критики» 67 Канського кінофестивалю.

Сultprostir