Львівський Форум видавців може переїхати

*

У Палаці мистецтв, де традиційно проходить Форум, уже давно бракує місця для книжкового ярмарку та для літературно-мистецьких акцій.

Форум видавців у Львові розглядає як варіант для переїзду приміщення заводу «Полярон». Проте найближчим часом цей переїзд може і не відбутися, адже в приміщеннях заводу треба провести ремонти. Про це розповів програмний директор Міжнародного літературного фестивалю Форуму видавців у Львові Григорій Семенчук в ефірі tvoemisto.tv

 

Григорій Семенчук додає, що на заводі треба провести капітальний ремонт приміщень і облаштувати їх для того, аби проводити тут масові заходи.

 

«Багато роботи треба вкласти у виставкове приміщення. Є певні норми безпеки, вентиляції, вимоги щодо можливості пресуватися людям… Це – проект не одного року, а може й не одного п’ятиріччя. В Кракові, наприклад, відкрили сучасний центр, де проводитимуть книжковий ярмарок. Його будували 4 роки. Оскільки завод «Полярон» побудований доволі давно, там потрібні капітальний ремонт, інші роботи. Але Форум видавців тут не в силах сам щось зробити. Це місцева влада має робити, аби розвивати діловий туризм», – пояснив Григорій Семенчук.

 

Президент Форуму Олександра Коваль неодноразово відзначала, що закинутий завод «Полярон» є ідеальним місцем для проведення подібного заходу.

 

Нагадаємо, 10 вересня розпочався Міжнародний книжковий “Форум видавців у Львові”. Найголовніший та найочікуваніший в Україні книжковий, літературний та культурний захід цьогоріч відбудеться вже в 21 раз. У рамках цієї події проведуть чимало творчих зустрічей з письменниками та музикантами з різних країн світу, ярмарки, автограф-сесії, дискусії, ніч поезії та музики.

 

Цього року було вирішено не представляти російську літературу на Форумі. Крім того, на цьогорічному формумі збирають українські книжки для жителів Донбасу.

Espreso.tv