21-й Форум видавців у цифрах

*

Завтра відкривається 21-й Форум видавців у Львові. Цьогоріч, попри численні проблеми, він поставить декілька рекордів, відсвяткує декілька ювілеїв та об’єднає велику кількість літераторів та їх шанувальників.

Отже,

960 заходів у програмі

55 локацій

200 видавництв

317 авторів з 23 країн, а саме з України, Австрії, Австралії, Албанії, Білорусі, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Грузії, Італії, Ісландії, Канади, Македонії, Німеччини, Нової Зеландії, Норвегії, Польщі, Росії, Сербії, Словаччини, США, Угорщини, Фінляндії, Хорватії, Швейцарії, Швеції, Чехії.

440 років видання Іваном Федоровичем «Букваря» і «Апостола», 200-ліття Тараса Шевченка, 150-ліття Михайла Коцюбинського будуть відзанчені протягом Форуму

100-ліття змін. 100-ліття боротьби. (1914 – 2014) – фокусна тема Форуму

10-й фестиваль дитячого читання «Книгоманія» додався до цьогорічної програми. У ньому візьмуть участь 64 книгомани зі більшості областей України, переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого читання.

10-й фестиваль «Молода республіка поетів» отримав на конкурс вірші від 147 молодих поетів, що вдвічі більше, ніж торік.

5-й бібліотечний форум стає альтернативою міжнародній бібліотечний конференції, яка проводилася в Судаку. Участь візьме понад 100 бібліотекарів з цілої України, а також з Польщі.

Zaxid.net