Сьогодні презентують шрифт на основі почерку Шевченка

*

9 вересня, о 17.00 в Національному музеї Тараса Шевченка (бул. Шевченка 12), відбудеться презентація унікального проекту “Kobzar KS”, створеного за підтримки Міністерства культури України. Вшановуючи 200-ту річницю з дня народження славетного українського письменника та художника, “Київстар” створив перший в світі шрифт, який повністю відтворює почерк Кобзаря.

Проект відкриває новий погляд на творчу спадщину українського поета за допомогою сучасних технологій. Натхненням для створення проекту став оригінальний комп’ютерний шрифт “Kobzar KS” розроблений на основі почерку Т.Г. Шевченко.

 

 

Кожен бажаючий матиме змогу побачити унікальний шрифт, дізнатися історію його створення, а також протестувати офіційний сайт шрифту, що дозволяє створювати плакати та футболки, а також писати листи почерком Т. Г. Шевченко.

 

Також в програмі заходу: виступ заступника міністра культури, представників компанії “Київстар”, експертів в області розробки шрифтів та каліграфії. На презентації покажуть 5-хвилинний фільм про створення шрифту та продемонструють експозиції графічних плакатів, створених за допомогою шрифту Kobzar KS.

Gazeta.ua