У вересні презентують нову книжку Віктора Суворова «Облом»

Відомий борець із міфами російської офіційної історії, український історик Віктор Суворов завершив трилогію про добу Хрущова. Остання книжка має назву «Облом» – на честь невдалої спроби Жукова організувати державний переворот і наступної відставки та приниження «маршала перемоги».

 

Це третій переклад Суворова рідною мовою. Два перших українських видання Віктора Суворова –  «Її ім’я було Татьяна» та «Кузькіна мать» – одразу стали бестселерами. Книги, так само, як і «Облом», входять до трилогії «Хроніки “Великого десятиліття”».

 

У властивій парадоксальній манері співставлення офіційної радянської інформації та історичних фактів Віктор Суворов відкриває завісу закулісних інтриг верхівки Країни Рад наприкінці 1950-х років.

 

*

Передзамовити книгу за спеціальною ціною.

 

У 1957 році сталася подія світового масштабу – прогресивний люд вітав запуск першого штучного супутника Землі. Того ж року на батьківщині космічного досягнення ще однієї переломної події удалося уникнути. Факти свідчать, що у СРСР готувався державний переворот, до влади мав намір прийти Жуков. Та щось не вдалося, великий задум Маршала Перемоги «обломився» – напевно, в історії немає випадковостей.

 

«Ця книга про те, як Жуков намагався захопити владу. За наказом Хрущова, під керівництвом Жукова радянська армія ввійшла в Угорщину (Будапешт) і влаштувала там криваву кашу. Там була справжня війна. І це у 1956 році! Хотіли в зародку знищити будь-які спроби лібералізації. Мені здається, що назва “Облом” якнайкраще характеризує те, що сталося. Щось обламалося, зламалося.

З цих трьох книжок, я вважаю, що “Облом” найцікавіша. Українці мають її прочитати», – розповідає Віктор Суворов.

 

Презентація книги відбудеться 10 вересня о 18:00 у книгарні «Є» (просп. Свободи, 7). Вхід Вільний.

 

Для довідки:

«Її ім’я було Татьяна» (книга 1) – це розповідь про те, як Хрущов прийшов до влади, як Радянський Союз збирався «підсмажити» Європу ядерними зарядами і захопити її, і ще багато про те, про що не розповідають на уроках історії. «Татьяна» – це ядерна бомба, яку Маршал Жуков випробував на радянських солдатах.

 

«Кузькіна мать» (книга 3)– книга присвячена Карибській кризі. «Кузькіна мать» – це не тільки крилатий вислів Хрущова, це ще й назва 50-мільйонної ядерної бомби. Ядерне протистояння Радянського Союзу та США тоді мало не поставило крапку у розвитку людської цивілізації.

 

«Облом», як і попередні дві книги, виходить у серії «Нетабачна історія».

Інформаційні партнери: ЗІК, Високий Замок, Країна, Газета по-українськи, Буквоїд, Друг Читача.

Друг Читача