Гонорар за нову книжку Брати Капранови віддадуть на армію

*

До Львова на Форум видавців письменники Брати Капранови приїдуть із новою книжкою – “Веселих свят!”. Ця книга продовжує концепцію бестселера – “Мальованої історії Незалежності України”.

 

Минулого року за чотири форумні дні було продано 3300 екземплярів книжки “Мальована історія Незалежності України”, яка стала рекордсменом Форуму. Цього року письменники планують повторити свій рекорд із книгою “Веселих свят!”, а весь авторський гонорар з проданих примірників віддати на потреби української армії.

 

«Ми почали роботу над книжкою два роки тому, коли про війну ніхто не думав. Але Різдво, Великдень, Масниці та інші традиційні свята українці відзначають вже тисячі років, і під час воєн, і під час миру. І сьогодні вкрай потрібна яскрава, коротка і системна розповідь про них, бо наші діти мають рости українцями,» – кажуть Брати.

 

Книжка “Веселих свят!” коротко, зрозуміло, ілюстративно та практично розповідає про історію свят з прадавніх часів, про те, як їх святкувати сьогодні. Книжка містить пісні з нотами, ігри з правилами та лічилками, страви з рецептами, рукомесло зі схемами, бо ж свято – це не тільки застілля.

 

Окрім народних свят, у книзі є інформація про офіційні та міжнародні: День Незалежності, Новий Рік, День Книжки, День Знань, День Криму тощо.

*

Передзамовити книгу за спеціальною ціною.

 

«В Україні війна, але наші воїни проливають кров за те, щоб ми залишилися українцями, щоб могли вільно жити і святкувати на своїй землі, – кажуть Брати Капранови. – Ну а наша задача – допомагати армії, і не тільки словом. Тому весь гонорар за книжки, продані на Форумі, ми віддаємо на допомогу нашим військовим.»

 

Як завжди львів’яни стануть першими читачами книги, до книгарень вона надійде після Форуму видавців.

 

Інформаційні партнери: Високий Замок, БараБука, Культпростір, Буквоїд, Друг Читача.

Друг Читача