Український письменник у книзі доводить Путіну державність України

*

Дніпропетровець Андрій Карнаух видав книгу «Тризуб, як знак Великої Богині Київської Русі», в якій спробував дати остаточне трактування герба України. Про книгу автор розповів на прес-конференції в медіа центрі «ДНІПРО ПОСТ».

 
За словами Карнауха, його книга доводить регулярність тризуба в історії протягом 5 тис. років. На думку автора, історія тризуба почалася в 3-4 тисячолітті до н. е. Його прообрази є в Шумері, Єгипті, Угаріті, Китаї, Японії, Середній Азії, у західних слов’ян. Прообразом тризуба, стверджує Карнаух, є і стародавня богиня Софія, і райські птиці часів Київської Русі, що прийшли з дохристиянських часів, богиня Птах, богиня Блискавка, бог Шива і його жіночі іпостасі.

 
«Крім цієї, я написав кілька книг, що зачіпають питання “білих плям” історії. Зараз, коли Росія нападає на Україну, і Путін каже, що такої держави як Україна не існувало, дуже важливі такі книги. Тоді б у Путіна не було підстав говорити, що України як держави не існує, – заявив Андрій Карнаух.

 

Автор працював над книгою близько 20 років, але видав її тільки для рецензування тиражем 25 примірників. Щоб отримати рецензії, Андрій Карнаух направив книгу не тільки в бібліотеки України, а й до Німеччини, Франції, Польщі, США і Росії.

34.ua