В окупованому Криму розпочато просування російських видань “на возз’єднаних територіях”

*Федеральне агентство з друку і масових комунікацій (Роспечать) активно взялося за  кримських книжників.

 

Так у липні в Алушті пройшла спеціалізована медіаконференція з проблем періодики й видавничої справи. У конференції взяли участь більше 50 топ-менеджерів видавничих домів і дистриб’юторських компаній з різних регіонів Росії і з окупованого Криму, експерти ринку преси, керівники громадських організацій галузі, відповідальні співробітники Федерального агентства з друку і масових комунікаціях, ФГУП «Пошта Росії», журналісти.

 

«З метою просування російських видань на возз’єднаних територіях прийнято рішення звернутися до видавців Росії з пропозицією реалізувати в Криму комплекс спеціальних заходів, що включають ознайомлення населення з власними видавничими проектами та організацію промоакцій в торгових мережах», ―йдеться у повідомленні.

 

Окрім того, в окупованому Криму планується серія семінарів-тренінгів для представників бібліотек, видавництв, ЗМІ та книготорговельних підприємств за технологіями просування читання.

 

Як стверджують у Роспечаті, фахівців книжкової справи Криму познайомлять з сучасними методами просування читання.

 

Заняття будуть проходити у формі майстер-класів, лабораторних практикумів, лекцій, круглих столів, ділових ігор, тренінг-майстерень.

 

Для того, щоб знайти організатора заходів у Криму, Роспечать навіть оголосила конкурс на порталі держзакупівель. Заявки на участь приймаються до 19 серпня, а переможця електронного аукціону назвуть 25 серпня. Початкова вартість держконтракту — 885 тис. рублів.

 

Як повідомлялось, Роспечать на підтримку читання у Росії в 2014 році виділила близько 29 мільйонів рублів.

Читомо