Після історії Незалежності Брати Капранови взялися за українські свята

*

Слідом за “Мальованою історією Незалежності України”, яка має приголомшливий успіх серед читачів, Брати Капранови створили новий проект – книжку “Веселих свят!”. У ній лише на 100 сторінках ви знайдете практичну і таку потрібну інформацію про традиційні українські свята.

 

Що й казати – сьогодні відзначення будь-якого свята здебільшого обмежується застіллям та телевізором, – кажуть Брати Капранови. – Але наші предки залишили нам традицію значно цікавішого святкування – із спеціальними піснями, іграми, стравами, віншуваннями і побажаннями. Вони вміли весело й цікаво святкувати, то й нам повчитися не гріх”.

 

Концепція книжки продовжує “Мальовану історію” – коротко, зрозуміло, ілюстративно, практично. Пісні з нотами, ігри з правилами та лічилками, страви з рецептами, рукомесло зі схемами, ну й звісно – про виникнення свята та його еволюцію з дохристиянських часів аж дотепер.

 

Над книжкою працював цілий колектив художників, етнографів, фольклористів, музикантів, дизайнерів – саме завдяки цьому вдалося вмістити інформацію лише на 100 сторінках і зробити книжку доступною для всіх як за змістом, так і за ціною.

 

Окрім народних свят, у книзі ви також знайдете інформацію про офіційні та міжнародні: День Незалежності, Новий Рік, День Книжки, День Знань, День Криму тощо.

 

“Звісно, на ста сторінках неможливо описати безкінечний світ українських традицій. Бо насправді у кожному селі, ба навіть родині, святкують по-своєму. Тому ми сподіваємося, що видання послужить путівником українськими святами, за допомогою якого дорослі разом із дітьми віднайдуть для себе багато цікавих та мудрих святкових розваг – окрім традиційного застілля, а головне – розпитають бабусь, як святкували вони, і продовжать місцеві традиції,” зазначають Брати Капранови.

 

У продаж книга надійде 15 вересня, до того її можна буде придбати тільки на львівському Форумі видавців (11-14 вересня). Вже зараз можна оформити передзамовлення.

Друг Читача