Віктор Суворов: «Радянський Союз програв Другу світову війну»

*

До львівського Форуму видавців виходить книга колишнього розвідника, капітана ГРУ, всесвітньовідомого історика Віктора Суворова (справжнє ім’я – Володимир Рєзун) «Остання Республіка». Новинку від автора історичних бестселерів «Криголам» та «Акваріум» презентує видавництво «Зелений пес». Книгу написано фірмовим «суворовським» стилем із несподіваним, сміливим поглядом на події, – усе, до чого звикли шанувальники Суворова, ви побачите у новій книжці.

 

«Остання Республіка» розповідає про славнозвісний День Перемоги та коли його почали святкувати, чому Парад Перемоги приймав не сам Верховний Головнокомандувач Іосіф Сталін, а його заступник Маршал Жуков? Чи справді СССР не був неготовим до війни, яким було співвідношення військових сил гітлерівської Німеччини та СССР? І головне – чому Радянський Союз програв Другу світову війну? В Росії книга зазнала гострої критики від «офіційних» істориків, але ніхто так і не спромігся спростувати доводів Суворова.

*

Суворов доводить, що попри те, що у Росії міняються вожді-президенти, але методи залишаються тими самими: те, що робив Сталін, потім повторював Хрущов, зараз це робить Путін. Росія залишається Росією.

 

«Остання Республіка» написана у 1994 році, допрацьована у 2011-му, а в 2014 році спеціально для українського видання автор, у процесі підготовки рукопису до друку, написав післямову, в якій проводить паралелі між 1941 та 2014 роком у зв’язку з військовим вторгненням до України.

 

Раніше українською мовою виходили дві книги Суворова з трилогії «Хроніки “Великого десятиліття”» – «Її ім’я було Татьяна» та «Кузькіна мать» — видавництво «Зелений пес» планує ще одну прем’єру від Суворова цієї осені, яка завершить трилогію про період правління Хрущова.

 

Інформаційні партнери:

ЗІК, Високий Замок, Газета по-українськи, Країна, Друг Читача.

Друг Читача