Вийшла книжка Юлії Савостіної «У пошуках Made in Ukraine»

*Книга «У пошуках Made in Ukraine» – це опис експерименту журналіста Юлії Савостіної, яка прожила рік, купуючи лише українські товари. Автор прожила рік (з лютого 2013 року по лютий 2014 року),  купуючи лише українські товари та писала про це у своєму блозі на сайті Delo.ua.

 

«Для мене фраза «свій до свого по своє» – не просто фігура мови, а частина нашої ментальності, українського світосприйняття. Тому, коли Юля запропонувала написати книгу про те, що і де у нас виробляють, я жодної секунди не замислювалася, чи потрібно це, – розповідає Катерина Венжик, головний редактор Delo.ua. – Ця книга – краща відповідь всім недоброзичливцям, які люблять повторювати «так ви за 23 роки все тільки розвалили». Ця книга, як на мене, – найцікавіший путівник по країні. Тут – справжня Україна. Молода, динамічна, підприємницька, сучасна, європейська і в той же час – дуже самобутня, індивідуальна. Я пишаюся тим, що була причетна до цього проекту».

 

«В Юлі Савостіної якесь дивовижне відчуття історичного моменту – вона почала свій експеримент незадовго до того, як все українське внаслідок всім відомих подій раптово стало трендовим. Авторка підготувала емпірично випробувану добірку того, чим не тільки виробник-дизайнер-хост, але й кожен із нас може пишатися. І собі, і людям – хай знають про Україну, за яку не соромно. Браво, Юля!» – захоплюється письменниця Ірена Карпа.

 

Путівник «У пошуках Made in Ukraine» стане першою виданою українським блогером книгою. Все описане в блозі і в книзі протестоване автором особисто.

 

21 серпня о 16-00 у книгарні «Читай місто» (вул. Богдана Хмельницького 3-Б) відбудеться презентація книги-путівника по світу українських виробників «У пошуках Made in Ukraine».

Друг Читача