Книжку про Незалежність України перевидають уже втретє за рік

*Свою книжку “Мальована історія Незалежності України” письменники й видавці Брати Капранови перевидають уже втретє за рік з моменту її появи. На минулорічному Форумі видавців ця книжка стала справжнім бестселером Книжкового ярмарку.

 

 Читати рецензію на книгу.

 

Про третє видання “Мальованої історії Незалежності України” Брати Капранови повідомили на своїй сторінці у Facebook:

“Отримали з друкарні третє видання “Мальованої історії”. Третє за рік – це зовсім не погано. Воно трохи відрізняється від попередніх, але тільки у дрібницях – десь переставили акценти, десь уточнили події, десь змінили формулювання.

 

Принагідно можна розпочати розмову про історичні міфи. Наприклад, про те, що Володимир хрестив Русь. У книзі ми сформулювали це так: вважається, що Володимир є хрестителем Русі, хоч науковці твердять, що це швидше символічна прив’язка. По-перше, його бабуся Ольга була християнкою. По-друге, сам Володимир хрестився у Криму, у Корсуні, де християнство тоді було в розквіті. По-третє, ще у 300-400 роки існували Скіфська та Боспорська єпархії, які опікувалися зокрема й частинами сучасної України, по-четверте, науковці вважають Несторову розповідь про вибір релігії Володимиром, м’яко кажучи, позиченою та кон’юнктурною. Взагалі замовником легенди про Володимира-хрестителя є Ярослав, якому було приємно відчувати себе нащадком святого. Хто хоче докладніше – рекомендуємо монографію Петра Кралюка “Прийняття і сприйняття християнства Руссю”.

Друг Читача

 

Придбати  “Мальовану історію Незалежності України”.