Донеччанка Ірен Роздобудько: “Пробачте Донбас, якщо зможете”

*

Відома українська письменниця Ірен Роздобудько вибачилася перед українцями за те, що жителі Донбасу «референдумами» та антиукраїнськими мітингами накликали ворога на рідну землю.

Про це письменниця написала на своїй сторінці у Facebook.

«Я пишу мало «постів» – здебільшого переношу собі на сторінку те, з чим згодна, і те, що хочу запам’ятати… З лютого по сьогоднішній час ми з чоловіком об’їздили багато міст України від Одеси до Кам’янця-Подільського. І мушу сказати: як же я люблю Україну, як я люблю всіх вас.

І як безмежно страждаю від того, що земля, на якій я народилася – Донеччина – принесла стільки горя і страждань і собі, і всій Україні. Як боляче, що саме вона накликала туди ворога, і саме там тепер гинуть хлопці і чоловіки з усіх куточків нашої землі. А в тому числі і патріоти, котрих не мало і на Донбасі», – зазначила Ірен Роздобудько.

«І якщо немає і, можливо, довго не буде кому вибачитись за те (адже знаю настрої тих, хто зараз потерпає від війни і в своєму горі не усвідомлює, ЩО насправді заподіяне тими «референдумами», тими мітингами з криками «Рассєя, Путін!» і тим «мовчанням ягнят») – це зроблю я. Власне, що й роблю щоранку… Пробачте. Якщо зможете… Колись…», – додала письменниця.

Zik.ua