Три оригінальні українські серіальні проекти з`являться на Новому каналі

*На Новому каналі планується запуск трьох серіалів власного виробництва. Про це повідомив генеральний продюсер Нового каналу Сергій Євдокимов під час чату із читачами «Телекритики».

«Українське телебачення в певному сенсі залежить від російського телевізійного контенту, в першу чергу, серіального. Але ми розуміємо і вирішуємо цю проблему. На Новому каналі створено відділ власного серіального виробництва під керівництвом Ірини Петрикей і вже підготовлені сценарії як мінімум трьох оригінальних українських серіальних проектів, призначених виключно для внутрішнього телевізійного ринку», – заявив пан Євдокимов.

Він також повідомив, що виробничий цикл проектів подібного роду займає як мінімум півтора-два роки, тому нові серіали оригінального виробництва Нового каналу з’являться в ефірі не раніше січня 2016 року.

Гендиректор Нового каналу повідомив, що керівництво телеканалу буде також підтримувати вітчизняного кіновиробника. Зокрема, у День Незалежності України, 24 серпня, на телеканалі відбудеться прем’єрний показ одразу двох фільмів українського виробництва –  трилер «Тіні незабутих предків» та фільму жахів «Синевир».

«Особливу увагу хотілося б також привернути до фільму «Самотній за контрактом» нашого спільного виробництва із Film.ua, прем’єра якого відбудеться спершу в кінотеатрах (4 вересня), а потім – в ефірі Нового каналу», – розказав Сергій Євдокимов.

Нагадаємо, Новий канал (творче об’єднання Олени Маторіної) знімає пілот романтично-пригодницького шоу за оригінальним форматом під робочою назвою «Звичка одружуватись», який планується до виходу в наступних сезонах.

Для осіннього сезону Новий канал готує реаліті-шоу «Супермодель по-українськи» за іспанським форматом Supermodelo, жіночу версію «Холостяка» під назвою «Герої&Коханці» за іспанським форматом A Prince for Corina, новий проект «1000 жіночих бажань», гумористичне «Стендап Шоу» Андрія Шабанова, другий сезон форматного реаліті «Серця трьох», серіаліті «Проект “Перфект”»за норвезьким форматом Prosjekt Perfekt.

В осінній сезон Новий канал увійде з новими графікою, заставками-ідентифікаторами і слоганом «Давай жити разом!».

Телекритика