У Києві покажуть балет «The Great Gatsby»

 

*

28 і 29 жовтня «The Great Gatsby» покажуть на сцені київського Палацу «Україна». «The Great Gatsby» стане першим українським балетним проектом міжнародного рівня.

 

Олена Матвієнко, продюсер: «Я переконана в тому, що «The Great Gatsby»  вразить своєю видовищністю. Такого українські глядачі ще не бачили. Ми пишаємося тим, що театральний проект міжнародного масштабу створюється саме в Україні. З самого початку роботи «The Great Gatsby» викликав шалений інтерес у експертів з усього світу. У нас дуже щільний графік на 2015 рік і дуже широка географія. Ми хочемо зробити так, щоб про Україну в світі говорили не тільки в контексті сумних подій. Ми прагнемо домогтися того, щоб Україну знали і як країну, театральний продукт якої може конкурувати з найвідомішими театральними компаніями світу».

 

Над створенням хореографічного шоу працює міжнародна команда професіоналів. Спектакль поєднує в собі найсильніші сторони паралельно існуючих видів мистецтва: класичного балету, сучасного танцю і кінематографа.

 

У команду «The Great Gatsby» увійшли:

Костянтин Меладзе (композитор) – найбільш затребуваний естрадний композитор пострадянського простору і успішний продюсер;

Дуайт Роден (хореограф) – найбільш затребуваний хореограф сучасності. Крім створення хореографії для своєї трупи Complexions, він також працює з Цирком Дю Солей, ставить шоу для Принца, U2 і Ленні Кравіца, танцювальні сцени для голлівудських кінофільмів;

Денис Матвієнко (арт-директор, виконавець головної партії) – єдиний у світі володар чотирьох Гран-прі провідних балетних конкурсів, зірка світового балету;

Продюсером проекту стала Олена Матвієнко. За її плечима величезний досвід. Саме вона змогла зробити балет популярним в Україні, а сьогодні вона зібрала трьох самобутніх геніїв для роботи над «The Great Gatsby».

 

Головні теми, описані в романі «Великий Гетсбі», близькі людям в усі часи: марнославство і зрада, любов і заздрість, мрії і … самотність. Тому, створювати балет «The Great Gatsby» вирішили без прив’язок до якого-небудь часу, залишивши лише легкий флер 20 -х років.

ІА ПРО