Україна заборонить в’їзд для 500 діячів Росії, які підтримали анексію Криму

*

Україна готує заборону в’їзду для 500 росіян, які публічно підтримали анексію Криму. Про це повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці» радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає Еспресо.TV.

 

«Ми зараз зі свого боку готуємо список по забороні в’їзду в Україну близько 500 російських діячів, що схвалили анексію Криму і розділ України», – написав Геращенко.

 

«І я вважаю правильним не давати їм заробляти грошей на концертах та виступах в Україні – нехай їдуть виступають в Крим перед чайками на порожніх пляжах», – додав він.

 

Геращенко також відзначив, що забороняти Ані Лорак, концерт якої в Одесі відзначився масовою бійкою, виступати в Україні не варто.

 

«Я не вважаю вину Ані Лорак настільки великою, щоб не давати їй виступати в Україні. Вона наскільки мені відомо не робила заяв про підтримку анексії Криму чи розподілу України, а тільки поїхала на нагородження якоюсь музичною премією в травні цього року. Вважаю, що винити її за це не можна», – написав радник глави МВС.

 

Нагадаємо, вчора ввечері пікет нічного клубу, де мав відбутися концерт Ані Лорак, переріс у бійку активістів з представниками правоохоронних органів. Але попри це концерт співачки все ж відбувся.

Espreso.tv