Жива бібліотека пропонує “почитати” людей з Донбасу

*Платформа культурних ініціатив “Ізоляція” відкриває унікальну живу бібліотеку Донбасу, повідомляє Cultprostir.

 

Жива бібліотека працює так само, як і звичайна – читачі обирають книгу, читають її впродовж визначеного часу, повертають книгу назад до бібліотеки та обирають іншу. Єдиною відмінністю живої бібліотеки від звичної є те, що книгами є звичайні та надзвичайні мешканці та вихідці з Донбасу, що готові ділитися своєю історією життя, думками та досвідом, сподіваючись зруйнувати стереотипи та упередження “читачів”.

 

Стати книгою – це не тільки бажання поділитися своєю історією, вони разом з читачами намагатимуться створити суспільство, в якому можуть мирно та спокійно співіснувати різні люди. Це унікальна можливість задати “незручні” питання “людям-книгам”.

 

У читальні зібрана унікальна колекція живої літератури Донбасу, доставлена з самого його серця, книжки на будь – який смак: раритетні книжки в єдиному примірнику, нові видання, видання обмеженої серії та дорогі сувенірні книжки. Тут відділ української та іноземної літератури, відділ професійної літератури та фантастики, історичні твори, ліричні та поетичні.

Стати читачем і доброчинцем можна за посиланням.

Gazeta.ua