Під українські санкції потрапила російська книжкова продукція

*У переліку російських товарів, імпорт яких підлягатиме лізензуванню в Україні, буде і книжкова продукція. Про це повідомив на брифінгу віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич, передає кореспондент Укрінформу.

 

“Зважаючи на рішення уряду про те, щоб ввести секторальні санкції щодо продукції, виробленої в Росії, я запропонував відповідній робочій групі внести пропозиції і стосовно санкцій щодо російськомовної книги. В умовах ведення війни треба захищати український інформаційний простір і в сенсі книги. Тому ми будемо це робити, обмежуючи надмірний імпорт, по-друге, надаючи пільги для української книги”, – підкреслив Сич.

 

Віце-прем’єр уточнив, що ліцензування відповідних “друкованих книг, брошур, листівок і аналогічних друкованих матеріалів” поряд з ліцензуванням інших товарів проводитиметься “з метою запобігання застосування до громадян України методів інформаційної війни та дезінформації, розповсюдження ідеології людиноненависництва, фашизму, ксенофобії і сепаратизму, зупинення посягань на територіальну цілісність” нашої держави – на період до припинення військової та економічної агресії РФ та відновлення територіальної цілісності України.

 

Сич зазначив, що доручив подати свої пропозиції щодо переліку санкцій міністрам охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту.

Укрінформ