У Львові презентують книгу віршів героя з Небесної сотні

 

герой

У п’ятницю, 25 липня, о 19:00 в дворику Музею Ідей відбудеться презентація збірки віршів Богдана Сольчаника «Кухні мого покоління». Тут читатимуть вірші загиблого на Майдані героя та слухатимуть гурт «Один в Каноє». 

Презентацію організовують друзі Сольчаника.

«Після декількох місяців роботи над розшифруванням рукописів, малюванням ілюстрацій та обкладинки, технічною підготовкою до друку та інших паралельних процесів ми презентуємо дуже особливу для нас книгу – збірку віршів Богдана Сольчаника. Дуже запрошуємо на презентацію усіх, хто знав, любив, товаришував з Богданом», – повідомила подруга Богдана Сольчаника Ірина Швець.

Щодо подальшого розповсюдження книги, вона розповіла tvoemisto.tv: «Книгу продавати не будемо. Всі, хто захоче, зможуть отримати її на презентації в п’ятницю. Тираж – 1 тис. примірників. Порозвозимо по бібліотеках, передамо в Старий Самбір (де народився Богдан, – ред.).

Друзі Богдана Сольчаника в кінці травня оголосили про збір коштів на встановлення у читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5) електронної дошки, на якій можна буде переглянути публіцистичні та академічні праці Богдана, вірші, фото із ним, а також спогади про нього. Кошти зібрано. Очікується, що дошку встановлять восени.

Богдан Сольчаник – дослідник та соціолог, який трагічно загинув в Києві на Майдані 20 лютого.

Коли: п’ятниця, 25 липня, 19:00.

Де: Львів, вул. Валова, 18а, Музей Ідей.

Твоє місто