Російське видавництво випустило серію антиукраїнських книг, в одній з яких Турчинов та Яценюк – нацисти

*

Російське видавництво “Эксмо” надрукувало книгу “Лейтенант из будущего. Спецназ ГРУ против бандеровцев”, на обкладинці якої прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та спікера Верховної Ради Олександра Турчинова зображено в нацистській формі.

 

Автор книги Юрій Валін визначив жанр свого твору як “військово-історична фантастика”.

 

В анотації до книги сюжет описано так: “Спецгрупа ГРУ закинута з нашого часу в 1944 рік, щоби перешкодити таємній нацистській організації змінити історію Другої Світової. Розвідники з майбутнього повинні захопити у фронтовому Львові оберштурмбанфюрера СС, який керує секретними операціями з перетворення реальності. Російському спецназу доведеться з головою зануритися у кривавий вир міських боїв, де штурмові групи Червоної Армії рубаються з німецькими єгерями і бандерівцями з есесівській дивізії “Галичина”.

 

На сайті інтернет-магазину цього видавництва також пропонують придбати інші книги з крамольними назвами, зокрема, “Украина в крови. Бандеровский геноцид”. Анотація до книги звучить так: “Найближче майбутнє. Київська хунта за наказом своїх американських господарів розв’язує на південному сході України геноцид проти російського населення. Новоросія спливає кров’ю, але не здається. Не в силах здолати ополченців, нацистські карателі закликають на підмогу війська НАТО. США йдуть на пряме військове втручання на Україні. Сили занадто нерівні, без допомоги ззовні Донбас приречений на знищення. І вся надія тепер на Росію, бо лише вона може зупинити бандерівський геноцид”.

570879_2_w_1000

*

*

*

*

*

 

 

Gazeta.ua