Корреспондент.net передруковує російські ЗМІ без коментарів української сторони

*Інтернет-видання Корреспондент.net, що входить на медіахолдингу UMH group, який належить бізнесмену Сергію Курченку, практикує передрук новин з російських ЗМІ, порушуючи баланс і представляючи виключно точку зору Кремля на події в Україні.

 

Сьогодні, 21 липня, о 8.57, видання передрукувало сюжет скандального пропагандистського російського телеканалу RT (колишній Russia Today) під заголовком «Спостерігач ОБСЄ: У Луганську бомблять виключно мирні цілі».

 

У новини на сайті Корреспондент.net йдеться (дослівно):«Представник ОБСЄ Кай Віттруп заявив, що обстріли виробляються виключно за мирним цілям, – передає RT в неділю, 20 липня, з Луганська. “За останні кілька днів я переконався в тому, що бомблять виключно за мирними цілями: будинки, фабрики, квартири. Ці люди нічого не зробили, вони просто живуть тут. І що вони отримують – ось ці осколки?”, – сказав представник міжнародної організації».

 

На цьому новина українського інтернет-видання обривається, а на відео російського телеканалу, яке теж наводить Корреспондент.net, далі можна почути як жінка говорить: «Називається, українська армія прийшла нас захищати! Хто захищає так?». З цього вислову можна зрозуміти, що бомбардування і обстріли Луганська веде українська армія.

 

Ніякого коментаря чи пояснення української сторони до сюжету російського телеканалу інтернет-видання Корреспондент.net не подає.

 

Вчора, 20 липня, Корреспондент.net також передрукував новину російського ИТАР-ТАСС, у якій керівник так званої ЛНР Валерій Болотов заявляє, що Луганськ «повністю контролюється», а українські сили АТО у новині називаються «диверсантами».  Ніякого коментаря з української сторони подано не було.

 

«Телекритика» очікує коментаря з приводу передруку новин російських ЗМІ від прес-служби холдингу UMH group.

Нагадаємо, лондонська кореспондентка російської телекомпанії RT (у минулому – Russia Today) Сара Ферт заявила, що звільнилася з роботи. Вона написала, що RT вважає своїм першим правилом приписування усіх провин Україні.

 

Раніше Росія заявила, що готується запустити мовлення німецькою телеканалу Russia Today (RT) і радіостанції «Голос России». Колішня співробітниця «Телекритики» Вікторія Білаш передає із Берліна, що зараз українці Німеччини планують організувати акцію протесту проти початку мовлення німецькою каналу Russia Today.

Телекритика