Літературні фестивалі відмовляються від розважальних заходів

*

Щорічне Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела» в Новограді-Волинському відбудеться 25-27 липня . Однак у ньому не буде заходів розважального характеру.  Про це йдеться у розпорядженні  «Про формат заходів в рамках щорічного Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», затвердженому Новоград-Волинським міським головою Володимиром  Загривим.

Таке рішення прийнято, зважаючи на вкрай напружену суспільно-політичну ситуацію в країні, російську агресію та ведення бойових дій на сході України, загибель українських громадян і воїнів-земляків та враховуючи численні побажання громадськості, повідомляє відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради. В програмі залишаються  робота містечка майстрів, ярмарок  народних умільців України, на якому буде проведено збір коштів на потреби українського війська, поранених воїнів. На  літературні заходи запрошують  музей Лесі Українки та музей родини Косачів, також пройде  конкурс художнього слова імені Лесі Українки, всеукраїнський конкурс  української народної пісні „Животоки“.

Крім того, відбудеться  благодійний концерт Житомирського дитячого академічного хореографічного ансамблю «Сонечко», на якому буде  проводитись збір коштів для протезування пораненого  воїна Ярослава Миронова. Городяни та гості древнього Звягеля зможуть взяти участь у святі книги з конкурсами та вікторинами, у фестивалі  арт-графіті «Розмалюємо Україну».

День