З книжки терориста Гіркіна видно, що автор – жорстокий педофіл

*Психолог-практик з Донецька проаналізував книжку терориста Ігоря Гіркіна (“Стрілка”) “Детектив Замку Хельдіборн”, яка продається в магазинах України та Росії.

“Будь-який рукопис, тим більше книга, несе масу інформації про автора, – розповідає виданню “ДеПо” психолог Андрій (його прізвище не вказується з міркувань безпеки). – Можна виокремити й проаналізувати риси характеру, прагнення в житті, цінності, думки і ту приховану ідею, яку автор хотів би донести через свою творчість”.

ПРО НАХИЛИ ДО ПЕДОФІЛІЇ

“Роман Гіркіна починається зі сцени обожнювання героєм по імені Молодий Хазяїн зовсім юної дівчинки-дівчини, що наштовхує на роздуми про пристрасть автора до неповнолітніх. Втім, це можна було б назвати випадковістю, якщо б надалі ця тема не розвивалася і не набувала більш помітних рис”.

ЦИТАТА З КНИГИ:

… С лукавой мечтательной улыбкой белокурая совсем юная девушка,.. в непринужденной позе расположившаяся в плетеном кресле,.. девочка кокетливо надула прелестные губки…

“Відзначу, що опис цього сюжету відбувається у пізній час, що свідчить про прихований еротизм”, – вважає психолог.

ЦИТАТА З КНИГИ:

…В тебе все прекрасно! Твои волосы, глаза, улыбка, походка, твой нежный голосок… Твои прекрасные руки с тонкими пальчиками… Я мечтаю совершить какой-нибудь подвиг, только чтобы ты позволила мне прикоснуться к ним губами, – голос юноши сорвался от волнения и смущения…

“Така реакція характерна не для дитячої симпатії чи любові, а для сексуального збудження, простіше кажуть – ерекції, – коментує психолог. – Поїхали далі”.

ЦИТАТА З КНИГИ:

…Он внезапно замолчал и застыл, не отрывая глаз от объекта своего обожания.

“А це поведінка характерна кульмінації парування, статевого акту, – пояснює Андрій. – Тобто, що ми спостерігаємо? Автор усвідомлено починає книгу з інтимної сцени, просоченої хвилюванням і соромом. Пристрасть до “зовсім юної дівчини”, до якої герой відчуває зовсім дитячі почуття. Вони вихлюпується в мимовільних описах ознак сексуального збудження, ерекції, а потім і оргазму. Зверніть увагу, в першу же рядках сплелися пристрасть і влада, тому що молодий чоловік нарікається ім’ям Хазяїн, себто той, хто панує”.

ПРО ЛЮБОВ ДО ВІЙНИ, РОСІЇ ТА КОРУПЦІЇ

“Та все ж головна ідея книги Гіркіна – це війна з ворогами “Стародавньої Фортеці”, ймовірно, асоційована автором з Росією, Руссю чи СРСР, тут можуть бути варіанти, – розповідає психолог. – Ця ідея пов’язана, судячи з усього, з ідеєю спотвореного патріотизму. Варто врахувати, що в молодості сам автор займався реконструкцією боїв, тобто “грав” у війну, а зараз він сприймає себе як реального лицаря “Стародавньої Фортеці”. Йому доступна влада, і він може нарікати і проголошувати себе різними титулами відповідно до заслуг перед “Стародавньою Фортецею”. Стрєлков-Гіркін, по суті, проголошує новий вид патріотизму. Це не любов до Батьківщини, а любов до війни”.

ЦИТАТА З КНИГИ:

…Однажды построенный, много раз разрушенный врагами и восстановленный, а потом обветшалый и разобранный, он, этот таинственный Замок, тем не менее, по-прежнему стоит, вознося в небо свои боевые башни.

“У книзі є не надто зашифрований, цілком впізнаваний образ корупціонерів “Стародавньої Фортеці” – він вкладений у персонаж старого кота, – пояснює Андрій. – По суті, це інформація про те, що у верхніх колах наближені до Хазяїна крадуть щоразу, перш ніж щось дістанеться якійсь лікарні, школі, суспільству. Корупція процвітає навіть у дитячій казці Гіркіна.

ЦИТАТА З КНИГИ:

…Как удается старому коту, любимцу прежнего хозяина, всякий раз отведать свежей сметаны раньше, чем она попадет на людской стол…

“Крім того, у рядках можна побачити трагедію неприйняття або заперечення з боку близьких або значущих людей, – вважає психолог. – Вона передана через трагедію ще одного персонажа книги – “домовичка”.

ЦИТАТА З КНИГИ:

…К великому сожалению близких, молодой домовичок уродился в троюродного прадедушку.

“Але, цей “домовичок” не намагається бути кращим, – пояснює Андрій. – Навпаки, переживаючи той факт, що близькі відмовилися від нього, він постає зарозумілим і злопам’ятним”.

ЦИТАТА З КНИГИ:

…И хотя он искренне предан своим хозяевам, но заносчив и злопамятен.

“У книзі є багато образів, дій, які висміюють нинішній стан справ у Росії, – вважає психолог”.

ЦИТАТА З КНИГИ:

…Закончив речь, Кубош сел в свое парадное креслице, установленное под портретом Первого Замкового Домового, откинулся на спинку и движением трости разрешил собравшимся высказываться (на кого направлялась палочка еще не остывшего оратора, тот и обретал способность говорить)…

“Це, наприклад, відсилка до праву голосу в Росії і тим людям, які мають можливість дарувати і забирати це право, – пояснює психолог. – Паличка – це влада, як жезл у міліціонера, автомат у солдата. Взагалі аналіз будь-якої книги, складання психологічного портрета автора – це дослідницька багаторічна робота. Якщо говорити коротко, то відразу можна визначити: Гіркін – жорстока людина, з нахилами, (реалізованими чи ні – це інше питання) до педофілії. Він шанує кодекс честі лицаря, а любов до Батьківщини підмінена любов’ю до війни за сумнівні ідеали цієї Батьківщини”.

Зазначимо, що Стрєлков також честолюбний – у Донецьку розміщують білборди з його зображенням.

Newsru.ua