V Літня літературна школа: прийом заявок розпочато

11-16 серпня в Карпатах відомі українські письменники та видавці поділяться секретами успіху в літературі з авторами-початківцями. «Центр літературної освіти» оголошує прийом анкет на ювілейну V Літню літературну школу. Реєстрація учасників триватиме до 25 липня включно.

litshkola

Для молодих літераторів лекції читатимуть досвідчені письменники, директори видавництв, літературознавці та критики: Тарас Прохасько, Мар’яна Савка, Юрій Винничук, Маріанна Кіяновська, Ростислав Семків, Антон Санченко, Завен Баблоян та Ірина Вікирчак. Іноземний гість-лектор – Юстина Чеховська (Польща).

На V Літній літературній школі вчитимуть та розповідатимуть: як писати якісні тексти, як відбувається творчий процес, як знайти своє місце в літературі, як знайти власний стиль, мову і тему, як створювати сюжет і героїв. Також лектори окреслять основні тенденції розвитку книжкового ринку і літературної сфери, правила ефективної співпраці з видавцями і мас-медіа, яких помилок уникати авторам-початківцям і т.д.

Програма Літшколи складається з 32 годин лекційних та практичних занять. Також учасники виконуватимуть творчі завдання, і братимуть участь у літературних вечорах.

Молоді прозаїки та поети, які хочуть з 11 по 16 серпня навчатися літературній майстерності в комплексі «Скеля», що в селі Микуличин, Івано-Франківської області, мають заповнити реєстраційну анкету.

Культпростір