Міла Іванцова пише роман про художників з Майдану

*Письменниця Міла Іванцова зараз працює над романом “Намальовані люди”. Почала писати ще восени, але через події на Майдані змушена була відкласти його на шість місяців.

 

“Восени почала писати роман “Намальовані люди”. Але почалася події на Майдані і писати не могла. Писання — енергозатратний процес. Коли немає сил та енергії, писати не можеш. У мене був саме такий стан. Від емоцій та переживань постійно колотило. Наприкінці весни трохи зібралася із силами і повернулася до роману. Половина скоро буде написана”, – сказала Міла Іванцова кореспонденту Gazeta.ua.

 

“До революції на Майдані мала у голові концепцію роману. Але те, що трапилося у країні, все перевернуло. Назва залишилася, але зміст роману змінився. Майданівські події зачеплю, бо їх неможливо оминути. Але це не буде роман лише про Майдан”, – додала вона.

 

Головні герої нового роману Міли Іванцової — художники, які впливають на долю людей, яких малюють.

 

“Коли ходила на Майдан, познайомилася там із багатьма художниками. Була переповнена враженнями після зустрічей із ними. Хотілося написати про кожного, бо кожен вартий окремої книжки. У майбутньому романі будуть герої, списані із реальних людей”, – сказала письменниця.

 

“Не всі ходитимуть із прапорами і кричатимуть “Слава Україні”. У романі будуть і ті, хто ставиться до цього інакше”, – додала вона.

Gazeta.ua