5 та 6 липня у Києві пройде Літературна Країна Мрій

*

5-6 липня у парку «Феофанія» пройде XI Міжнародний етнічний фестиваль «Країна Мрій». А в його рамках — VII Літературна Країна Мрій.

 

Традиційно на відвідувачів Літературної Країни Мрій чекає книжковий ярмарок, участь у якому візьмуть близько 50 видавництв («Грані-Т», «Нора-Друк», «Видавництво Старого Лева», «Зелений Пес», «Наш Формат», «Смолоскип», «Балтія-Друк», «Кальварія», «Свічадо», «Фонтан казок» та інші).

 

Серед книжкових будиночків-наметів читачі зустрінуть Івана Андрусяка, Антіна Мухарського з його книгомобілем, автора Акту про Незалежність Левка Лук’яненка, Сашка Лірника. Брати Капранови виступлять із музичною програмою, Ірена Карпа розповість про нову книгу, Олександр Ірванець та Келя Ликеренко частуватимуть іронічними віршами. Представлять свою творчість на розсуд глядачів літературні об’єднання «Перехрестя», «Гак», «Севама», «Маруся» та ін. І це ще не всі цікавинки.

 

Для найменших відвідувачів працюватиме Дитяча галявина.

 

Місце проведення: парк «Феофанія», вул. Академіка Лебедєва, 32,

 

Як доїхати:

від станцій метро «Печерська», «Дружби народів», «Либідська», «Васильківська», «ВДНГ»: маршрутний автобус № 548 до зупинки парк «Феофанія»;

– безкоштовні маршрутні автобуси «Країна Мрій»: м. «Теремки» — парк «Феофанія».

Вхід на Країну Мрій платний: дитячий квиток — 20 грн, дорослий — 100 грн.

 

Інформаційні партнери: Країна, День, Газета по-українськи, Друг Читача, Буквоїд, Центр Літературної Освіти, Барабука, Українська Бібліотечна Асоціація, Пізнайко.

Друг Читача