Незабаром розпочнеться етнофестиваль “Країна Мрій”

*Цьогорічний фестиваль Країна Мрій відбудеться 5-6 липня в парку Феофанія.

 

В цьому році фестиваль розширює простір, збільшує кількість сцен і інтерактивних зон та традиційно знайомить відвідувачів із кращими артистами з різних куточків світу.

 

Організатор фестивалю Олег Скрипка зазначив: “Тепер ми спостерігаємо таку громадську ініціативу: “Бойкотуємо російські товари!”, “Вимагаємо ще більше санкцій проти інтервентів!”, “Давайте у відповідь не пускати в країну російських артистів!” та інше. Я вважаю, ця реакція людей є зрозумілою, але я би запропонував дещо інше: “Давайте купляти українські товари!”, “Давайте слухати українську музику!”, “Давайте захищати себе, підтримувати своє, рятувати своїх!”. Нам треба “зцементуватись”, щоб боротись і відстоювати свої права, державу, треба щоб було кому боротись і чим. Потрібно буквально “зліпити”, збудувати країну заново”.

 

“Ми надаємо ідею, формуємо ідеологію, яка може захопити багатьох, запрошуємо до співучасті всіх, хто має активний і конструктивний підхід, – і якимось дивним чином починають жити суспільство, сам фестиваль. “Країна Мрій” має багато складових частин, багато з них – автономні, на які наші зусилля, як організаторів, витрачаються в економному режимі. Ми запрошуємо людей до співпраці, і в нашому просторі наші однодумці натхненно розширюють і добудовують “Країну”. Можливо, не випадково в цьому році ми знаходимо нові горизонти, мабуть, вже назріли ці зміни. Я вважаю, що в наші складні часи треба продовжувати те, що ти робиш і робити це якнайкраще. Те, що гармонійно в культурному і духовному сенсі, те й буде актуальним і ефективним, буде працювати на спільну перемогу, перемогу не тільки України, як політичного суб’єкту, а і світового суспільства.”, – додав Скрипка.

 

Цього року на фестивалі “Країна Мрій” ви побачите та почуєте:
Олег Скрипка та Джаз-кабаре “Забава” (французька програма)
новий проект від гурту “Бумбокс” та Романа Гриньківа (Україна)
гурт з Нігеру “Toumast”
індійсько-британський проект “Kissmet”
серби “Earth Wheel Sky Band”
“Miazsz” (Польща)
Кабаре-бенд “Серебряная Свадьба” (Білорусь)
“Перкалаба”
“The Вйо”
та багато інших.

 

Нововведення цьогорічного фестивалю:
нова сцена під назвою “Театр-кабаре”
запроваджують “Обрядовий майданчик”
електронний простір “Етно-Диско-Лаунж”
виставки картин і фото.

 

Традиційно на фестивалі будуть:
Велика Сцена, сцена “Традиція” (раніше: “Під Стінами Лаври”), Алея Майстрів, Дитяча Галявина, Кобзарська Сцена, Книжковий Ярмарок, Літературна Сцена, Кримсько-татарська Сцена, Місце Сили (раніше: “Алея Здоров’я”), майданчик Японського культурного центру, Козацькі Розваги, подіум “Етно-Fashion”.

Gazeta.ua