Дмитро Лазуткін та Фоззі вестимуть «Футбольну самбу-2014» на Першому

*

Спеціально до Чемпіонату світу з футболу 2014 Перший національний запускає спортивну інформаційно-аналітичну програму «Футбольна самба-2014», що виходитиме щодня протягом чемпіонату. Проект вестимуть спортивний журналіст і поет Дмитро Лазуткін та вокаліст гурту «Танок на Майдані Конго» Олександр Сидоренко (Фоззі). Про це на брифінгу з нагоди відкриття студії програми повідомив генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія.

 

«Футбольна самба-2014» виходитиме в ефір Першого національного щодня з 12 червня по 13 липня о 18:00. Хронометраж випуску – 45 хвилин. У студію програми ведучі запрошуватимуть футбольних експертів та аналітиків.

Після програми канал у прямому ефірі транслюватиме матчі Чемпіонату світу. Матчі на каналі коментуватимуть футбольні коментатори Андрій Столярчук, Олександр Тингаєв та Вадим Власенко.

 

Студію програми «Футбольна самба-2014» для НТКУ сконструювала компанія «Євромедіа». «Для нас велика честь працювати з НТКУ. Ми працюємо у рамках підписаного меморандуму про співпрацю між компанією «Євромедіа» та НТКУ. Це дійсно не перший наш спільний проект. Мене особисто багато що пов’язує з НТКУ, тому завжди, коли є можливість зробити для компанії щось корисне, я робив і робитиму це», – сказав засновник «Євромедіа» Павло Грицак.

 

«Думаю буде цікаво, динамічно. Команда, яка працює над проектом, драйвова, молода і водночас досвідчена. Тому сподіваємося, що все вийде якнайкраще», – сказав пан Лазуткін.

 

Також ведучі розповіли, що з ними в студії «працюватиме» папуга Дон Педро, який перед матчами буде вгадувати переможця кожного окремого поєдинку. «Ми з Дмитром пропонуватимемо йому дві порції ласощів. Вони будуть у кольорах прапорів країн, які гратимуть між собою. Які ласощі він скуштує першими, та команда має перемогти. А потім подивимося, наскільки віщими були прогнози папуги», – розповів Фоззі.

Зураб Аласанія зізнався, що в каналу немає достатньо грошей на промо трансляцій і навіть на відрядження знімальної групи у Бразилію, але він сподівається, що трансляція матчів на Першому для глядачів буде цікавою й без цього. «Ми справді трохи втрачаємо в плані промоушену, оскільки у нас справді немає на це грошей. Ми не спромоглися відправити нашу групу туди, а конкуренти це зробили («Медіа Група Україна», яка викупила в НТКУ частину прав на трансляцію Чемпіонату світу. –ТК). У цьому їхня єдина перевага, яку я бачу поки що. А решту наших переваг побачите в ефірі», – сказав пан Аласанія.

 

Дмитро Лазуткін вважає, що козир Першого національного в гарно підібраній команді, яка висвітлюватиме чемпіонат. «Можливо, зараз ми трохи поступаємося нашим конкурентами промо-акціями, інвестиціями в рекламу, але я думаю, що протягом чемпіонату коментатори і ми з Фоззі своєю розкутістю, компетенцією і своєю життєдайною енергією зробимо так, щоб глядач був з нами і з папугою», – додав ведучий.

Телекритика