Перший Національний телеканал хоче позбавитися програм Поплавського

*

Перший Національний телеканал закриває програми Михайла Поплавського. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив гендиректор НТКУ Зураб Аласанія, передає Еспресо.TV.

 

«Тривала епопея з надмірною присутністю на каналі Михайла Поплавського досягла точки неповернення», – написав він.

За словами Аласанії, якість і кількість вироблених продюсерською компанією Поплавського програм Перший Національний не влаштовує, про що продюсери цих програм були повідомлені завчасно.

 

«Національна Телекомпанія взяла до уваги проблеми з бізнес-планами Поплавського і пов’язані з ними витрати на виробництво цих програм, а тому “з плечима не рубала”, а увійшла в становище і дала можливість плани своєчасно змінити. Часу для завершення цих планів було надано достатньо. До цього моменту з ефіру Першого Національного одна за одною виведені чотири програми виробництва компаній Поплавського», – пише генеральний директор НТКУ.

 

Він також відзначив, що укладання договорів між Поплавським та НТКУ відбувалось із явним порушенням закону.

 

«Договори свого часу були підписані в обхід юридичного департаменту НТКУ і містять … кхм … дикі, м’яко кажучи, штрафні санкції за невипуск програм в ефір або розірвання контракту в односторонньому порядку. Однак складені договори з очевидними порушеннями закону України і судових перспектив, на думку юристів НТКУ, не мають», – написав Аласанія.

 

НТКУ відправила Поплавському офіційну пропозицію про розірвання цих договорів за згодою сторін.

Espreso.tv

 • Георгий Иванов

  А кто на Поплавского обращал внимание во время выступления! Все внимание мужчин-зрителей было к его “подтанцовке”.

  • Nastya Ivanova

   В в том и вся печаль, что наши “патриоты” замечают только женские прелести, а то что звучит песня, от которой половина сознательных людей плачут, вообще не волнует… главное попы и сиськи… фу! Таким зрителям нужно ходить на концерты Никиты или что-то типа того… Но явно не нормальные украинские концерты, где нужно не только глазами смотреть но и душой!

   • torba

    якшо в цього гені_ального “митця” такі чудові “пісні”, то навіщо ж він тоді заповнює простір навколо себе попами та сись…, перепрошую – молодими, перспективними і талановитим студенточками??

 • Олександр

  Чому зараз „в’їлися” в артистів, не треба на них робити політику і „піаритися” на
  „патріотизмі” . Повалій і Лорак не влаштовують, бо співають і для росіян.
  Патріот української пісні та їжі – теж не влаштовує, а у нього свої прихильники і прості українці плачуть на його концертах, молоді псевдо патріоти звичайно бачать тільки сідниці підтанцовки.

 • Karina Mikhailina

  Я, якщо чесно, то просто не уявляю Перший Національний без телепроектів Поплавського! Що ж тоді дивитися? “Наша пісня”, “Крок до зірок” і “Шеф кухар країни” – це єдине що люди знають на першому!! вибачте, але задавлювати УКРАЇНСЬКІ програми задля чого? Змінилася влада – стали з*являтися такі статті і робитися таке на каналі!! Це лише розподіл влади і грошей! Заважає Поплавський – зняти! Ну шо ж – удачі! Просто подивимося хто буде включати тоді цей канал! А Михайло Михайлович не пропаде!!! Він на вищий рівень вийде, бо талановиті, працьовиті люди не пропадуть! Особисто я – не дивитимусь після цього Перший Національний!!!!

 • torba

  є мистецтво на засадах духовності та моралі, а є шоуделательство, що прикриваєтся зовнішніми “народними” артрибутами. час вже суспільству рости та вчитись розрізняти поняття і явища культури і шароварного маскульту.