Фільм і книгу українського письменника й режисера презентуватимуть у Празі

*

10 червня 2014 Руслан Горовий представить у Празі свій документальний фільм про Куренівську трагедію «Київський потоп» (з чеським перекладом) і останню збірку оповідань і повістей «Гагарін і Барселона».

 

Чеський переклад та інтерпретацію фільму забезпечила Чеська асоціація україністів Інституту східноєвропейських досліджень Карлового університету.

 

Зустріч із автором відбудеться на території філософського факультету Карлового університету за адресою č. 313 (3. p.), FF UK (nám. J. Palacha 2, Praha 1). Початок о 17:30.

 

Нагадаємо, що протягом 2013 року Руслан Горовий представив публіці дві новинки: документальний фільм «Київський потоп» про Куренівську трагедію 1961 року на телеканалі ЧП.INFO та свою нову книжку «Гагарін і Барселона», перша презентація якої відбулася на ювілейному 20-му Форумі видавців у Львові.

 

Пізніше книжку «Гагарін і Барселона» було обрано однією з трьох офіційних книжок 3-го Українського PR-Space Congress, який відбувся 27 вересня 2013 як чудовий зразок storytelling. У вересні ц.р. «Гагарін і Барселона» була названа Книгою тижня книжкового порталу «Буквоїд». У листопаді книжка увійшла до довгих списків конкурсів «Книга року ВВС Україна» та «Літакцент року». В грудні 2013 одне з оповідань збірки було перекладено чеською та опубліковано разом із інтерв’ю з автором у популярному молодіжному часописі Babylon.

Друг Читача

*

 

Читати рецензію.

Придбати книгу.