У Німеччині говоритимуть про українські дитячі книжки

*Від 4 по 15 липня в німецьких містах Ульм та Новий Ульм, що розташовані в землі Баден-Вюрттемберґ, стартує міжнародний літературний фестиваль «Дунай» (Donaufest). Упродовж дванадцяти фестивальних днів на площах, мистецьких центрах та музеях міст німецька публіка зможе ознайомитися з літературою, музикою, живописом, кінематографом близько десяти європейських країн. Спеціальним гостем грандіозного мистецького заходу цього року є Україна. Про це повідомляє офіційний сайт фестивалю.

 

Упродовж фестивальних днів говоритимуть зокрема й про українську дитячу та підліткову літературу. Отак, 7 липня у Haus der Donau, о 19:00 на цю тему висловляться добре знані в Німеччині письменники Андрій Курков та Наталка Сняданко. Модеруватиме зустріч лектор та перекладачка Клаудіа Дате.

 

Крім того, заплановано семінари на тему дитячих книжок в Україні, зустрічі у школах, а також обговорення українських книжок, що побачили світ у перекладі німецькою мовою. У рамках фестивалю німецькі містечка також відвідають письменники Тарас Прохасько та Олександр Гаврош, а також художники Романа Романишин та Андрій Лесів.

Укр.Літ