Відомі українці разом зі своїми дітьми створять дерево побажань Україні

*

Софія Київська – сакральне місце для кожного українця. Унікальний собор, фантастична атмосфера гармонії і умиротворення. Серце і душа України, якій зараз так важко пережити свій катарсис. Кожен з нас може долучитися своїми позитивними думками, молитвами і побажаннями нашій прекрасній країні на акції «ДЕРЕВО БАЖАНЬ». У чарівному куточку Києва поруч із древньою Софією Київською 11 червня о 16 годині відомі українці разом зі своїми дітьми спільно створять «ДЕРЕВО БАЖАНЬ», на якому залишать свої найкращі побажання Україні.

 

Проект «Дерево бажань» був започаткований 2007 року відомою українською телеведучою, співачкою і художницею Анжелікою Рудницькою. Вперше арт-об’єкт під такою назвою був представлений в Музеї українського народного декоративного мистецтва, де глядачі обв’язали гілля дерева стрічками, загадуючи бажання. Нині організатори акції пропонують на спільно створеному «Дереві бажань» залишити стрічки зі своїми побажаннями Україні та прикріпити невеличкі дзвіночки, які під вітром будуть розголошувати наші найкращі думки про Україну світові. У рамках проекту Анжеліка Рудницька представить виставку своїх робіт «Містерія літочислення». А співробітники заповідника проведуть екскурсію по Будинку митрополита.

 

До участі у проекті запрошені відомі артисти, телеведучі, спортсмени, письменники, художники, громадські діячі. До створення «Дерева бажань» долучаться евакуйовані діти із Донбасу, яким ми усі разом можемо і повинні допомогти. Під час проекту буде зібрана допомога постраждалим дітям. Після офіційного старту до проекту зможуть долучитися усі бажаючі – кияни і гості Національного заповідника «Софія Київська». Окрім мистецької та об’єднуючої ідеї проект має на меті привернути увагу громадськості до проблем біженців та консолідувати суспільство довкола питання допомоги українцям, що постраждали під час бойових дій.

 

Анжеліка Рудницька: Так вже сталося, що цього дня у мене день народження. Буду дуже рада бачити вас із дітками на святі! У мене до вас велике прохання – замість букетів приносьте те, що потрібно дітям – українські книжки, конструктори, ігри, що розвивають, навчальні набори для вишивки, олівці, пензлі, фабри, пластилін, альбоми для малювання. Це буде моїм найкращим подарунком. Про інші потреби писатиму в фейсбуці. Дякую вам!

Друг Читача