Ірена Карпа: «Вирощуємо дітей не тєрпілами, а воїнами!»

*
Письменниця, л​ідер гурту «Quarpa» каже, що привчає власних дітей самостійно підбирати ​те, що вони дивляться і слухають​​. ​«Я їм не казала, що це погане, а це добре. Але якимось чином за рахунок того, що у них є доступ до нормального контенту​,​ вони роблять свій вибір самі».

У Києві презентували відеоурок​,​ присвячений Конотопській битві 1659 року. Створювали матеріал громадські активісти, історики, митці і зірки шоу-бізнесу. «Якщо сьогодні не виробляти патріотичні фільми і не показувати їх молодим людям, то післязавтра з цих людей виростають «тітушки», гопники, сепаратисти, терористи і так далі»,– каже виконавчий директор ​громадського руху “Не будь байдужим!” Оксана Левкова.

 

«…Виговський з кримцями малими силами завдяки тактиці перемогли сто тисячну московську армію. Вирощуємо дітей не тєрпілами, а воїнами!»,– відгукнулася про проект у себе на ​ф​ейсбуці Ірена Карпа.

 

Відеоуроки про історичні перемоги українців над московитами активіст​и​ хочуть надіслати ​насамперед ​до шкіл Східної України. Як живеться тамтешнім школярам і вчителям​,​ розповіли по ​с​кайпу донецькі педагоги.«Ми себе ніколи у відриві від України не відчували»,– розповіла директор донецької школи Інна Домарєва. «Мова йде про те, що знає Україна й інші регіони про Донецьк​​ крім того, що тут мешкають бандити, крім того, що тут треба колючою проволокою відгородити і крім того, що я говорю російською, а ви українською​..​. Якщо ми чимось і відрізняємося від інших, то це хіба тим, що у нас край суворий»,–​ ​каже вчитель. Нині і вона сама​,​ ​й​ її учні мешкають у зоні бойових дій. Кількість поранених дітлахів за час протистоянь на ​С​ході поступово наближається до десятка. Тому презентацію проекту недарма провели 4 червня –​у Міжнародний день невинних дітей-жертв воєнної агресії.


Телекритика

  • Айк

    Байками про Конотопську битву можна виростити хіба що зомбованих фанатиків, що не мають власних мізків.