На Хрещатику пройде книжковий ярмарок до Дня молоді

*Проведення в Києві книжкової виставки-ярмарку стало вже гарною традицією. Книга у нашій державі, не зважаючи на жодні обставини, була й буде фундаментом освіти, науки, духовності та культури українського народу.  Підготовка, організація та проведення виставки забезпечується при підтримці Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

 

У виставці беруть участь видавництва різних форм власності, поліграфічні та книготорговельні підприємства, дитячі літературні журнали та газети.

 

Станом на сьогодні свої новинки представлять Державне видавництво «Світ», «Видавництво Старого Лева», Державне видавництво «Музична Україна», видавництво «Зелений пес», видавництво  НСПУ «Український письменник», видавництво «Кліо», видавництво «Український пріоритет», видавництво Вадима Карпенка, Державне видавництво «Либідь», та інші видавничі організації, що тільки починають свій шлях в галузі книговидання та книгорозповсюдження.

 

Під час проходження виставки відбудуться цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

Виставка відбудеться 19-21 червня 2014 р. у м. Києві за адресою: вул. Хрещатик, 15 наметовий майданчик на тротуарі.

Організатори запрошують до участі. З демократичними цінами можна ознайомитись на сайті.

Друг Читача