Золотошукачка написала книгу про вимивання золота, стихійне лихо і родинні негаразди

*«Золотий ключик» – книга про історію однієї карпатської родини, на долю якої випала низка тяжких випробувань, пов’язаних з таємною «золотою» справою батька родини, нещасним випадком через лиху стихію (повінь), дружню і подружню зради, навіть вбивство через бажання заволодіти чужим багатством.

 

Страшну повінь авторка бачила на власні очі – малесенька річка перетворюється на бурхливу повноводну ріку, яка все зносить і ламає на своєму шляху. Бачила як рятували необачних людей – вижили не всі. Тому в її книзі опис стихії вийшов таким справжнім та правдивим. Мити золото Марія Рута також пробувала сама – учив батько. Кажуть, що всі пошуки золота завжди криваві. Всякий, хто був за крок до легкого збагачення ставав або жертвою, або кривдником. І поясненням цьому є проста людська філософія: за все цінне треба платити таки не меншу ціну.
Таємничий «Золотий ключик» все ж про одвічну перемогу Добрих над Злими. І кожен читач точно переконається, що всі падіння для того й трапляються, щоб прийшов той, хто підніме і вселить надію. А розчарування в людях стаються, щоб попередити майбутні більші втрати, зрештою, щоб уважніше розгледіти всіх і все навкруги і, можливо, знайти той заповітний золотий «ключ» до світу можливостей, здійснення мрій.

 

Зараз Марія Рута працює над новим романом та дитячою книжкою.

 

Для довідки: Марія Рута закінчила Університет ім. Т. Г. Шевченка в Києві, факультет романо-германської філології. Деякий час працювала перекладачем німецької мови. Зараз працює вчителем іноземних мов у одній із спеціалізованих шкіл Києва. Перемагала в літературних конкурсах газети “Час-тайм”.

Друг Читача

Придбати книгу.