Брати Капранови проти російських культурних “лизоблюдів” закликають “голосувати квитком”

*Найкращим покаранням для російських діячів культури, котрі підтримали політику президента Володимира Путіна щодо України, є так зване голосування квитком.

 

Таку думку у коментарі Gazeta.ua висловив видавець та письменник Дмитро Капранов, коментуючи гастролі в Україні російського оркестру “Віртуози Москви”. Нагадаємо, диригент “віртуозів” Володимир Співаков одним із перших підписав лист-звернення до російських діячів культури на підтримку Володимира Путіна. Концерт “віртуозів” має відбутися 16 червня в Національній опері ім. Т.Г. Шевченка.

 

“Найкращий бойкот проти лизоблюдства і російського фашизму, який продемонструвала так звана московська еліта, – це не приходити на їхні концерти. Тобто, це випробування більше для нас, ніж для них. Потрібно робити це у громадському, а не адміністративному ракурсі”, – вважає Капранов.

 

“Якби наш Майдан оголосила влада, на нього б ніхто не вийшов, – додав видавець. – Натомість ті санкції, які оголосить народ, стануть популярними. Вводити якісь санкції з боку держави, м’яко кажучи – неефективно”.

Gazeta.ua