У відомому на весь світ атласі з`явилася карта України

*

Художній атлас польських авторів Александри та Даніеля Мізелінських «Карти» став світовим хітом одразу після свого виходу – 2012 році. Його видавали і перевидавали кілька десятків країн. Проте у книзі серед п’ятдесяти великих карт сорока двох країн з шести континентів досі не було (!) карти України. «Старий Лев» не лише видав «Карти» українською мовою, а й виправив цю очевидну геополітичну несправедливість і замовив у авторів карту України для українського видання.

 

– Мізелінські спеціально для українського видання намалювали карту нашої держави, – говорить головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка. – У контексті нинішніх політичних подій важливо, що на цій карті є і Кримський півострів – з палацом кримських ханів, із Херсонесом Таврійським, із найдовшою тролейбусною лінією у світі… Так-от: ні зараз, ні в майбутньому ми не перемальовуватиме цю карту. І, до речі, тепер поляки пропонують «Карти» видавцям усіх інших країн з мапою України. Я гадаю, що ці «Карти» стануть причиною суперечок між дітьми і дорослими за право їх розглядати. Бо від них важко відірватися. Це дуже цікава і напрочуд корисна книга, яка має бути в кожної дитини, бо вона не лише дає уявлення про місце своєї країни на мапі світу, географію, культуру  і звичаї різних народів, а й пробуджує цікавість до мандрів.

*

«Карти» – книга одночасно пізнавальна та захоплююча. На відміну від звичайного атласу світу, вона знайомить дітей з усім найважливішим, що потрібно знати про різні країни, через низку символів, притаманні їм. Міста, національні герої, страви, тварини, споруди – все, що відображає сутність країни, подано через цікаво намальовані картинки. Розглядати кожну сторінку, переконані видавці, можна нескінченно – в маленьких фігурках і деталях уміщається ціла держава з її історією, географічними особливостями, архітектурою та культурою. «Ця книга запрошує у захоплюючу навколосвітню подорож, – зацікавлюють читача видавці. – Ви побачите могутні гейзери Ісландії, довгі каравани в пустелях Єгипту і величні міста майя в Мексиці. У Великій Британії зіграєте в крикет, в Індії вдаватиметеся до йоги, а в Китаї дізнаєтеся про теракотову армію. Австралія здивує качкодзьобом, Фінляндія – полярною ніччю, Мадагаскар – гігантським баобабом. Книга відкриє перед найцікавіші місця світу і України».

День

Придбати книгу.