Головна журналістка Януковича поїхала у Москву і здружилася з Кисельовим

*У той час як все ще живий екс-президент Віктор Янукович гостює у ростовського товариша, 25-річна гламурна блондинка з його президентського пулу Олена Березовська не сидить без діла і готується нагадати про себе. Як стало відомо «Дусі», колишня журналістка «Обозревателя» та головред газети The Kiev Times, якій таблоїди приписували зв’язок з самим Януковичем і часто бачили в компанії екс-міністра культури Дмитра Табачника, вирушила підкорювати Москву.

 

14 травня разом з телеведучим і гендиректором МІА «Росія сьогодні» Дмитром Кисельовим українська журналістка візьме участь в мультимедійній презентації порталу «Україна.ру» і однойменного документального фільму. У числі гостей поіменно заявлені лише Кисельов і Березовська, але цього достатньо, щоб не здивуватися тому, що фільм «розкриває історичні передумови державного перевороту на Україні.

 

«Київський майдан має більш ніж вікові корені, адже його справжня мета – розколоти єдиний народ. Саме такої стратегії ще в часи Першої світової дотримувалася Австро-Угорщина, розпалюючи націоналістичні почуття українців. На зрадників із середовища українських націоналістів спиралася і фашистська Німеччина. Домогтися свого Заходу вдалося в 2014-му, коли на Україні люди підняли руку на своїх братів», – сказано в анонсі на сайті«РІА Новини».

 

Дуся Катасонова вже уявила собі, як Березовська на очах у таких же обраних розповідатиме Кисельову про «бендерівську хунту» у Києві. І надувати свої тонкі губи, нарікаючи на «майданутих націоналістів», які підняли руку на настільки щедрих, шанованих і улюблених нею чоловіків.

 

Сподіваюся, що хтось із російських колег поділиться зі світом записом цієї прес-конференції. Бути може, тоді Олена Березовська передумає турбувати своєю присутністю рідний Дніпропетровськ і затримається в Москві. Tам, дивись, за протекцією Кисельова і до Путіна в пул можна потрапити. А що, досвід є.

Дуся