У Криму не вивчатимуть історію України та українську літературу

*У кримських школах зникнуть предмети з історії України та літератури.

 

Про це повідомила міністр науки і освіти Криму Наталія Гончарова на зустрічі з батьками учнів Української школи–гімназії, повідомляє 15minut.

За словами чиновниці, замість цих предметів школярі вивчатимуть історію Росії, російську літературу і мову. Їх викладатимуть абсолютно у всіх навчальних закладах незалежно від того, яка мова навчання буде обрана в тій чи іншій школі.

 

“Історії України, як предмета не буде, але історію України як блок всесвітньої історії – ніхто не викине. Діти, для яких ви виберете українську мову навчання, будуть вчити історію за навчальним планом, який буде узгоджений з Міністерством освіти РФ”, –  сказала Гончарова.

 

Крім того, вона зазначила, що в Росії державною мовою є російська, тому “знання російської мови та літератури – обов’язок кожного випускника”.

espreso.tv

 • Ioan Ivanov

  язык и литература будет в любом случае, миссис трололо мля, историю настоящую и про Украину и про Россию учат не в школе 😉

 • Ded_Panas

  Быстро падла перекрасилась, в Украине, значит, не надо было украинский язык знать, а в России -надо. Крым – не Россия!!!

 • You can definitely see your expertise within the work
  you write. The world hopes for more passionate writers
  such as you who aren’t afraid to say how they believe.
  All the time follow your heart.