За Януковича на ювілеї Тараса Шевченка “нагрівали руки”

*Служба безпеки України викрила факт незаконного заволодіння державними коштами, виділеними для відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Службові особи одного зі столичних приватних підприємств привласнили півтора мільйона гривень, на які мав бути відремонтований Канівський будинок культури.

 

У листопаді-грудні 2013 року в Каневі до будівельних робіт на об’єкті місцевого будинку культури було залучено київську приватну фірму. Фінансування ремонту відбувалось за рахунок субвенції з державного бюджету в рамках виконання відповідної Постанови Кабінету Міністрів України.

 

У ході перевірки, ініційованої СБУ, встановлено, що службові особи будівельної компанії оформили фіктивні акти виконаних робіт, де завищили їхню вартість майже на 1 мільйон 500 тисяч гривень. На основі цих підроблених фінансово-господарських документів державні кошти було незаконно перераховано на рахунок виконавців, які вони у подальшому перевели у готівку та привласнили.

 

Слідчими СБ України розпочато кримінальне провадження за ч.5 ст.191 (“привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”) та ч.2 ст.366 (“службове підроблення”) Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Гречка

 • Михайло Tавда

  Знатокам мовы на уровне Кровосися

  Все слова официоза про Шевченко лживы,
  Юбилей поэта всем им – повод для наживы.
  На словах они готовы на него молиться,
  А на деле – столько фальши, лишь взгляни на лица!

  Текст госгимна Украины – тоже фальши веха,
  Старше государства он на полтора же века!
  Создан в память о Тарасе группою студентов.
  А безмозглы депутаны спутали все енто.

  И коль скоро двухсотлетний юбилей поэта,
  Сообща нам всем подумать надо бы про это:
  Чтобы все-таки в госгимне хоть строка – Тараса!
  Заучите, кто не понял с первого то раза –
  «Заповит» не выполняет только биомасса!