Росія зніме фільм про Тимошенко з Кірою Найтлі в головній ролі

*Особистість Юлії Тимошенко не залишає байдужими російських кінематографістів. Голова Індустріальної ради з кіноосвіти при Мінкульті РФ Анна Крутова (автор сценарію фільму “З 8 березня, чоловіки”) збирається зняти художній фільм, де прототипом головної героїні стане український екс-прем’єр. Роль Тимошенко може зіграти відома європейська актриса, ходять чутки, що ведуться переговори навіть з Кірою Найтлі, що зіграла Анну Кареніну в британському фільмі. Але в прес-службі Мінкульту відмовляються називати ім’я кандидата.

 

Як розповіли в галузевому порталі ПрофіСінема, у фільмі відобразять основні політичні події в Україні, в яких брала участь Тимошенко: від Помаранчевої революції до нинішнього часу. Героями будуть і провідні світові політики. А екс-прем’єра хочуть представити як політичну авантюристку. Правда, творці фільму уточнюють, що образ героїні, незважаючи на реальні події, буде вигаданий, зокрема любовна сюжетна лінія. Але творці мають намір все ж обіграти пристрасть Тимошенко до красивих речей і її коронну косу.

 

Зйомки фільму планують проводити в Москві, Києві, Західній Україні, країнах ЄС і США.

 

У російських ЗМІ пишуть, що бюджет фільму оцінюється в 4-5 млн доларів, будуть залучені як бюджетні гроші, так і приватних осіб.

 

Дізнатися, що думає про ідею фільму сама Юлія Володимирівна, не вдалося. Хоча в її оточенні сказали, що Тимошенко – людина з гумором і спокійно реагує на будь-які спроби використовувати її образ в художніх цілях.

 

Нагадаємо, що російський політик Олексій Митрофанов в 2005 році зняв еротичний короткометражний фільм “Юлія”, де у головної героїні, дуже схожої на Тимошенко, – роман з політиком, схожим на Саакашвілі . Сама Тимошенко тоді заявила, що прощає Митрофанова. “На це здатні люди, які можуть фантазувати про секс, а в житті ні на що не здатні. Тому треба цим людям все пробачити”, – заявила вона.

 

А в 2012 році телеканал НТВ представив картину “Залізна Юля”, яка промовчала про ті факти в біографії Тимошенко, які могли бути негативно сприйняті російським глядачем – подробиці її діяльності на чолі корпорації ЄЕСУ і навіть – про активну участь у Помаранчевій революції. Журналісти спробували з’ясувати, звідки взялася знаменита коса, яку, до слова, зараз Юлія Володимирівна вже не носить; тата-єврея і тодішнього друга сім’ї Олега Ляшка.

Newsru.ua