Українська кримінальна комедія “Дорога на Захід” вийде у прокат наприкінці літа

*

Стрічка Дмитра Захаревича “Дорога на Захід” на заключній стадії роботи. Про це Gazeta.ua повідомив режисер фільму.
“На сьогодні вже йде до завершення монтаж відео. На черзі монтаж і зведення звуку”, – пояснює автор.

 

“Дорога на захід” – це кримінальна комедія про чотирьох підлітків, які вирішили займатися рекетом на дорогах. Дії відбуваються у 1990-х на Західній Україні. Більшість акторів — студенти театральних вузів або ж аматори. Також у стрічці виконав роль Леонід Марченко, який знімався у картинах Леоніда Бикова “У бій ідуть одні старі” та “Ати-бати йшли солдати”. Робота над фільмом триває з 2010 року.

 

“Доля фільму така, що із повнометражного він стане середньометражним. Це 52 і більше хвилин, а буде тільки близько 40-ка. Так вийшло сумарно, бо довелось викидати занадто затягнуті сцени. Зараз вони виглядають зайвими,” – розповідає Дмитро Захаревич.

 

Це його перша велика робота. Раніше Захаревич відзняв кілька документальних та художніх короткометражних фільмів.
“За період, коли почав знімати стрічку та зараз, коли завершую монтаж, в мене суттєво змінилось бачення всього, що стосується створення фільму в тому числі і монтажу. Відповідно до цього я суттєво покроїв історію. Краще менше та ліпше, – вважає Дмитро Захаревич. – Це великий досвід, бо вигадав собі зручну систему монтажу великих об’ємів відео. Середньо чи повнометражна робота це зовсім інше, ніж короткометражка по кількості дублів і матеріалу, з якого вибираєш. По-друге, відчуття ритму, відчуття історії зовсім інше у великих і малих робіт за хронометражем.”

 

Прем’єра стрічка запланована на 28 серпня. Потім режисер планує показувати її на фестивалях, по телебаченню та продавати в інтернеті.

Gazeta.ua