Головний художник Майдану Юрко Журавель та Брати Капранови у Києві презентують спільну книжку

Брати і Журавель на АрсеналіХудожник, малюнки якого стали символом Майдану, Юрко Журавель та звичайні солдати Майдану і водночас письменники Брати Капранови на Книжковому Арсеналі розкажуть про свою спільну роботу над книгою “Мальована історія Незалежності України”.

 

Захід відбудеться 12 квітня (субота) о 15:00 в Залі №2 Мистецького Арсеналу (вул. Лаврська,12).

 

До “Мальованої історії Незалежності України” Юрко Журавель малював портрети видатних діячів різних епох від сарматської цариці Амаги до автора Акту про Незалежність – Левка Лук’яненка. До речі, саме Левко Лук’яненко та перший президент Леонід Кравчук дали старт “Мальованій історії Незалежності України”.

 

воїниЦя книга не перша спільна робота письменників та музиканта-художника, раніше Журавель ілюстрував книгу Капранових “Щоденник моєї секретарки”.  Зараз вони працюють над новим проектом “Карика-Дурка” – видання альбому з ілюстраціями Журавля. Детальніше про цей проект можна дізнатися на Книжковому Арсеналі.

 

Між іншим, під час Книжкового Арсеналу на стенді “ОНЛАЙН КРИЇВКИ” проходить розіграш книги “Мальована історія Незалежності України” із автографами Юрка Журавля, Левка Лук’яненка, Братів Капранових та Леоніда Кравчука.

небесна сотня

Друг Читача