Українські кінотеатри відмовляються демонструвати російські фільми

*У найбільшому мультиплексі Львова «Планеті Кіно», розташованому у ТРЦ King Cross Leopolis відмовились від прокату фільмів російського виробництва. Про це ZAXID.NET розповіла директор «Планети Кіно» у Львові Оксана Хвальова.

 

«Зараз на території України є в прокаті цілий пакет російських фільмів. Ми принципово не беремо їх ще з початку березня», – зазначила вона.

 

Останній російський фільм «Легок на помине», вийшов у прокат “Планети кіно” у Львові на початку березня.

 

Водночас у відділі реклами і PR мережі «Кінопалац», який має три зали у Львові, повідомили, що зараз у прокаті фільмів російського виробництва немає. Однак, політики відмови від російських стрічок немає.

 

Як повідомляє ТСН, у Києві та Одесі також відмовилися від російських фільмів. У київському кінотеатрі «Магнат» замість російських фільмів «Залетчики», «Авантюристы» и «Скорый «Москва-Россия» можна буде побачити фільми українського виробництва: «Трубач «Зелена кофта» і «Синевир». Одеська компанія «Інтер-фільм» у зв’язку з політичною ситуацією відмовилася від прокату кінострічок «Вісімка», «22 хвилини», «Кухня в Парижі».

 

Нагадаємо, торгові мережі Львова ще у березні почали відмовлятися від товарів з Росії.

Zaxid.net

 

 • Lena Tsykura

  ДЕБИЛЫ! А что показывать будете??? Боевички НАСТАВНИКОВ из США????

 • Мастер

  Просто замечательно. За последние годы не помню ни одного российского фильма, который не вызывал бы после просмотра чувство-* какая гадость*.

 • Роман

  Правильно!
  Смотреть эти новые русские фильмы просто невозможно…